SazodoholLogoLightGray
مرجع تخصصی موسیقی
موسیقی یاد بگیرید و موزیسین بیابید

سوالات متداول

سوال های پر تکرار

هزینه ثبت آگهی ، رزومه و مشخصات در سازودهل چقدر است ؟

در حال حاضر ثبت آگهی ، رزومه و مشخصات در سازودهل کاملا رایگان است .

هزینه ارسال مقاله در سازودهل چقدر است ؟

در حال حاضر ارسال مقاله در سازودهل کاملا رایگان است .

چگونه آگهی خود را ثبت کنم ؟

با مراجعه به صفحه ثبت آگهی ، آگهی خود را ثبت نمایید.

چگونه شماره موبایلم را تایید کنم ؟

اگر هنوز شماره موبایل خود را تایید نکرده‌اید و یا پیامی مبنی بر عدم تایید مشاهده می‌کنید لطفا با شماره ای که با آن آگهی خود را ثبت کرده اید عبارت (sazodohol) را به شماره 09373367769 پیامک (اس‌ام‌اس) کنید . فرآیند تایید ممکن است تا 72 ساعت به طول بیانجامد ، اگر پس از گذشت 72 ساعت و انجام تمامی دستوالعمل‌ها هنوز آگهی شما منتشر نشده است ، جهت بررسی با پشتیبانان سایت در تماس باشید .

چگونه آگهی خود را ویرایش کنم ؟

اگر مایل به ویرایش آگهی خود هستید می‌توانید ابتدا وارد صفحه ثبت آگهی شوید و از بخش ویرایش آگهی موارد مورد نظر را پر و ارسال نمایید سپس با شماره ای که با آن آگهی خود را ثبت کرده اید عبارت (edit) را به شماره 09373367769 پیامک (اس‌ام‌اس) کنید . در صورتی که مرورگر شما قدیمی یا ناایمن باشد ، صفحه ویرایش باز نمی‌شود ، در این صورت می‌توانید آگهی مورد نظر را حذف و دوباره ثبت نمایید .

چگونه آگهی خود را حذف کنم ؟

معمولا نیازی به حذف آگهی نیست و ما توصیه می‌کنیم که در صورت نیاز همان آگهی را ویرایش کنید . اما اگر مایل به حذف آگهی خود هستید می‌توانید وارد صفحه ثبت آگهی شوید و از بخش حذف آگهی موارد خواسته شده را پر و ارسال نمایید سپس با شماره ای که با آن آگهی خود را ثبت کرده اید عبارت (delete) را به شماره 09373367769 پیامک (اس‌ام‌اس) کنید .

دسته بندی مناسب برای آگهی من چیست ؟

در بیشتر مواقع برای هر آگهی یک دسته‌بندی وجود دارد اما در برخی موارد ممکن است یک آگهی مناسب برای چند دسته‌ی مختلف باشد که انتشار آن در هر کدام از دسته‌بندی­‌ها وابسته به نظر آگهی‌دهنده است . اگر دسته بندی مناسب برای آگهی شما وجود ندارد لطفا آن را از صفحه تماس به ما اطلاع دهید تا به لیست دسته بندی ها افزوده شود .

چرا آگهی من تایید و منتشر نمی شود ؟

عدم تایید آگهی به دلیل نقض یکی از قوانین وبسایت است که در آگهی رعایت نشده است .  برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه قوانین مراجعه نمایید .

چرا آگهی من حذف شده است ؟

آگهی شما ممکن است بنا به یکی از دلایل زیر حذف شده باشد :

1- منقضی شدن : آگهی ها به مدت مشخصی که در بخش قوانین سایت به آن اشاره شده است در سایت باقی خواهند ماند و سپس در صورت عدم تمدید حذف می شوند .

2- گزارش تخلف از سوی کاربران : در صورتی که یک آگهی از سوی تعدادی از کاربران به عنوان متخلف گزارش شود از سایت حذف خواهد شد .

3- عدم رعایت قوانین : آگهی ها ممکن است به دلیل عدم رعایت قوانین سایت و بنا به صلاحدید مراجع ذیصلاح قانونی و یا سازودهل حذف شوند .

4- حذف توسط آگهی دهنده : آگهی ممکن است توسط شخص آگهی‌دهنده حذف شده باشد .

5- حذف پس از ویرایش : آگهی پس از ویرایش مجددا به فرآیند بررسی و انتشار باز میگردد و بدیهیست که در صورت عدم رعایت قوانین و نقض آن ها آگهی منتشر نمی‌شود و حذف خواهد شد .

از من کلاهبرداری شده است !

ما صمیمانه از این اتفاق متاسفیم و همواره در تلاشیم تا این موارد اتفاق نیافتند . اما طبق قوانین مندرج در صفحه قوانین سایت که بارها یادآری کرده‌ایم ، استفاده از سازودهل به معنی پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین مندرج در این سایت است و لذا سازودهل هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد و کسانی که به هر شکلی از مطالب و آگهی های منتشر شده در سایت استفاده میکنند باید شرایط و قوانین سایت را مطالعه و پذیرفته باشند . سازودهل هیچ قرارداد ، تعهدنامه یا سندی را با استفاده‌کنندگان ، آگهی‌دهندگان و معرفی‌کنندگان اعم از حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جاری کشور و قوانین سایت منعقد نمی‌کند . همچنین تمام کاربران سازودهل در هر لحظه قادر به ویرایش مطالب ارسالی خود هستند ، پس بنابراین سازودهل ، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع مطلب درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد و تمامی مسئولیت مطالب و آگهی‌ها بر عهده کاربران است . لذا کاربران قبل. از هر اقدامی باید خودشان از صحت و درستی آگهی مطمئن شوند و سپس از آگهی استفاده نمایند و سازودهل هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد . اما مطمئن باشید که ما وظیفه خود می‌دانیم که همکاری‌ های لازم را انجام دهیم . همچنین لطفا برای حذف اینگونه آگهی‌ها ، جلوگیری از سواستفاده آگهی‌دهندگان سودجو و همچنین حفظ امنیت سایر کاربران و مراجعه کنندگان آن را به ما گزارش دهید .

یک آگهی ناقض قوانین است چگونه گزارش تخلف آن را ثبت کنم ؟

در تمام صفحه آگهی‌ها گزینه‌ای برای گزارش تخلف از سوی کاربران قرار داده شده است که شما می توانید با استفاده از آن گزارش خود را ثبت نمایید و یا می توانید از طریق صفحه تماس (فقط فرم مندرج در صفحه تماس) آن را اطلاع دهید .

هنوز سوالی دارید ؟

اگر هنوز سوالی دارید که در اینجا پاسخ آن را نیافته اید لطفا از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما پاسخ شما را بدهند 

از همراهی شما سپاسگزاریم

تیم پشتیبانی سازودهل