SazodoholLogoLightGray
مرجع تخصصی موسیقی
موسیقی یاد بگیرید و موزیسین بیابید
SDCoverAbout

سوالات متداول

سوال های پر تکرار

هزینه ثبت آگهی ، رزومه و مشخصات در سازودهل چقدر است ؟

در حال حاضر ثبت آگهی ، رزومه و مشخصات در سازودهل کاملا رایگان است .

هزینه ارسال مقاله در سازودهل چقدر است ؟

در حال حاضر ارسال مقاله در سازودهل کاملا رایگان است .

چگونه آگهی خود را ثبت کنم ؟

با مراجعه به صفحه ثبت آگهی ، آگهی خود را ثبت نمایید و یا اینجا کلیک کنید .

چگونه شماره موبایلم را تایید کنم ؟

اگر هنوز شماره موبایل خود را تایید نکرده‌اید و یا پیامی مبنی بر عدم تایید حساب کاربری خود مشاهده می‌کنید . ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید (به صفحه حساب من بروید) و سپس طبق دستورالعمل های مندرج در صفحه تایید شماره عمل کنید . اگر پس از انجام تمامی دستوالعمل‌ها هنوز شماره شما تایید نشده است ، جهت بررسی تیکت ارسال کنید .

چگونه آگهی خود را ویرایش کنم ؟

اگر مایل به ویرایش آگهی خود هستید می‌توانید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید (به صفحه حساب من بروید) . سپس وارد صفحه (آگهی‌های من) شده و روی عبارت (ویرایش) کلیک کنید . در صورتی که مرورگر شما قدیمی یا ناایمن باشد ، صفحه ویرایش باز نمی‌شود ، در این صورت می‌توانید آگهی مورد نظر را حذف و دوباره ثبت نمایید .

چگونه آگهی خود را حذف کنم ؟

معمولا نیازی به حذف آگهی نیست و ما توصیه می‌کنیم که در صورت نیاز همان آگهی را ویرایش کنید . اما اگر مایل به حذف آگهی خود هستید می‌توانید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید (به صفحه حساب من بروید) . سپس وارد صفحه (آگهی‌های من) شده و روی عبارت (حذف) کلیک کنید .

دسته بندی مناسب برای آگهی من چیست ؟

در بیشتر مواقع برای هر آگهی یک دسته‌بندی وجود دارد اما در برخی موارد ممکن است یک آگهی مناسب برای چند دسته‌ی مختلف باشد که انتشار آن در هر کدام از دسته‌بندی­‌ها وابسته به نظر آگهی‌دهنده است . اگر دسته بندی مناسب برای آگهی شما وجود ندارد لطفا آن را از صفحه تماس و یا ارسال تیکت به ما اطلاع دهید تا به لیست دسته بندی ها افزوده شود .

چرا آگهی من تایید و منتشر نمی شود ؟

عدم تایید آگهی به دلیل نقض یکی از قوانین وبسایت است که در آگهی رعایت نشده است .  برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه قوانین مراجعه نمایید .

چرا آگهی من حذف شده است ؟

آگهی شما ممکن است بنا به یکی از دلایل زیر حذف شده باشد :

1- منقضی شدن : آگهی ها به مدت مشخصی که در بخش قوانین سایت به آن اشاره شده است در سایت باقی خواهند ماند و سپس در صورت عدم تمدید حذف می شوند .

2- گزارش تخلف از سوی کاربران : در صورتی که یک آگهی از سوی تعدادی از کاربران به عنوان متخلف گزارش شود از سایت حذف خواهد شد .

3- عدم رعایت قوانین : آگهی ها ممکن است به دلیل عدم رعایت قوانین سایت و بنا به صلاحدید مراجع ذیصلاح قانونی و یا سازودهل حذف شوند .

4- حذف توسط آگهی دهنده : آگهی ممکن است توسط شخص آگهی‌دهنده حذف شده باشد .

5- حذف پس از ویرایش : آگهی پس از ویرایش مجددا به فرآیند بررسی و انتشار باز میگردد و بدیهیست که در صورت عدم رعایت قوانین و نقض آن ها آگهی منتشر نمی‌شود و حذف خواهد شد .

از من کلاهبرداری شده است !

ما صمیمانه از این اتفاق متاسفیم و همواره در تلاشیم تا این موارد اتفاق نیافتند . اما طبق قوانین مندرج در صفحه قوانین سایت که بارها یادآری کرده‌ایم ، استفاده از سازودهل به معنی پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین مندرج در این سایت است و لذا سازودهل هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد و کسانی که به هر شکلی از مطالب و آگهی های منتشر شده در سایت استفاده میکنند باید شرایط و قوانین سایت را مطالعه و پذیرفته باشند . سازودهل هیچ قرارداد ، تعهدنامه یا سندی را با استفاده‌کنندگان ، آگهی‌دهندگان و معرفی‌کنندگان اعم از حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جاری کشور و قوانین سایت منعقد نمی‌کند . همچنین تمام کاربران سازودهل در هر لحظه قادر به ویرایش مطالب ارسالی خود هستند ، پس بنابراین سازودهل ، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع مطلب درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد و تمامی مسئولیت مطالب و آگهی‌ها بر عهده کاربران است . لذا کاربران قبل. از هر اقدامی باید خودشان از صحت و درستی آگهی مطمئن شوند و سپس از آگهی استفاده نمایند و سازودهل هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد . اما مطمئن باشید که ما وظیفه خود می‌دانیم که همکاری‌ های لازم را انجام دهیم . همچنین لطفا برای حذف اینگونه آگهی‌ها ، جلوگیری از سواستفاده آگهی‌دهندگان سودجو و همچنین حفظ امنیت سایر کاربران و مراجعه کنندگان آن را به ما گزارش دهید .

یک آگهی ناقض قوانین است چگونه گزارش تخلف آن را ثبت کنم ؟

در تمام صفحه آگهی‌ها گزینه‌ای برای گزارش تخلف از سوی کاربران قرار داده شده است که شما می توانید با استفاده از آن گزارش خود را ثبت نمایید و یا می توانید از طریق صفحه تماس (فقط فرم مندرج در صفحه تماس) آن را اطلاع دهید .

چگونه مشخصات خود را که در هنگام ثبت‌نام وارد کرده ام تغییر دهم ؟

اگر مایل به ویرایش اطلاعات حساب کاربری خود هستید می‌توانید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید (به صفحه حساب من بروید) . سپس وارد صفحه (ویرایش حساب کاربری) شده و موارد مورد نظر را ویرایش کنید . در صورتی که مرورگر شما قدیمی یا ناایمن باشد ، صفحه ویرایش باز نمی‌شود ، در این صورت از یک مرورگر مطمئن استفاده کنید و یا درخواست خود را از بخش ارسال تیکت اطلاع دهید .

با شماره من قبلا شخص دیگری ثبت نام کرده است و نمی توانم ثبت نام کنم ؟

ابتدا از صحت شماره ای که وارد کرده اید مطمئن شوید ، سپس از طریق راه های تماس درج شده در سایت با پشتیبانان سایت در تماس باشید و یا با شماره خود عبارت (newuser) را به شماره (09373367769) پیامک کنید تا پیگیری های لازم را انجام دهیم و به اطلاع شما برسانیم .

رمز عبورم را فراموش کرده ام چه کار کنم ؟

برای جایگزینی رمز عبور باید با شماره خود (یعنی شماره‌ای که با آن ثبت‌نام کرده‌اید) کد دستوری زیر را به شماره (09373367769) پیامک نمایید.

Pass رمز عبور جدید

مثلا اگر می‌خواهید رمز عبور جدید شما 1234 باشد . عبارت زیر را به شماره مذکور پیامک نمایید

Pass 1234

توجه : فرآیند تغییر رمز با توجه به نوع اپراتور ممکن است بین 1 دقیقه تا 48 ساعت به طول بیانجامد. در صورتی که پس از گذشت این مدت رمز عبور جدیدتان اعمال نشد جهت بررسی با پشتیبانی سایت در تماس باشید .

می خواهم ایمیلم را تغییر دهم چه کار کنم ؟

برای جایگزینی ایمیل ، باید با شماره خود (یعنی شماره‌ای که با آن ثبت‌نام کرده‌اید) کد دستوری زیر را به شماره (09373367769) پیامک نمایید.

NewEmail ایمیل جدید

مثلا اگر می‌خواهید ایمیل جدید شما Test@Gmail.com باشد . عبارت زیر را به شماره مذکور پیامک نمایید

NewEmail Test@Gmail.com

توجه : فرآیند تغییر ایمیل با توجه به نوع اپراتور ممکن است بین 1 دقیقه تا 48 ساعت به طول بیانجامد. در صورتی که پس از گذشت این مدت ایمیل جدیدتان اعمال نشد جهت بررسی با پشتیبانی سایت در تماس باشید .

هنوز سوالی دارید ؟

اگر هنوز سوالی دارید که در اینجا پاسخ آن را نیافته اید لطفا از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما پاسخ شما را بدهند 

از همراهی شما سپاسگزاریم

تیم پشتیبانی سازودهل